Ideální místo pro společnou dovolenou

Budete se u nás cítit jako v bavlnce

Roubenka Panské Pole se nachází na okraji horského městečka Rokytnice v Orlických horách ve východních Čechách, v části zvané Panské Pole. Cesta k roubence vede po nové hladké silnici, která je průjezdná i v těch největších závějích.

Chalupa byla dokončena v roce 2021 a je postavena z krásného dřeva vysušené alpské borovice. Pozemek o rozloze 1 300 m² vám nabízí 5 parkovacích míst a spoustu prostoru na trávení volného času.

Je to naše srdcová záležitost. Na vybavení a použitých materiálech jsme si dali opravdu záležet. Těší nás, že vám můžeme poskytnout komfortní zázemí pro setkání s vašimi přáteli uprostřed krásné přírody.

Ubytování pro běžkaře v Rokytnici v Orlických horách
Pronájem společenské místnosti Orlické hory
Ubytování s pračkou v Rokytnici v Orlických horách

Roubenka se o vás postará

Celý dům je řízen jako chytrá domácnost. Moderní systém Loxone za vás automaticky obstará ovládání vytápění, ohřev teplé vody, nastavení wellness a další. Nebojte se žádného složitého ovládání, vše vám na začátku pobytu rádi vysvětlíme. Ať vy pak můžete už jen odpočívat.

Obě patra roubenky jsou plně vybavena podlahovým topením, o teplou vodu se stará elektrický bojler s pomocí solárních panelů a společenskou místnost ještě navíc vytápí peletová krbová vložka – a to i po dobu vaší nepřítomnosti, což oceníte hlavně v zimě. Oblečení si po výletě můžete vyprat v pračce se sušičkou.

V případě výpadku elektrického proudu má roubenka záložní zdroj na část svítidel a zásuvek. Chalupa má vlastní zemní filtr a přečištěná voda odtéká do povrchových vod. Proto se chováme ekologicky a klademe důraz na používání ekologických čisticích a kosmetických přípravků.

Systém Loxone v praxi
Společenská místnost v roubence v Orlických horách

Společenská místnost

V přízemí se nachází vstupní chodba s dostatkem prostoru na odložení venkovních oděvů, v zimě vás potěší elektrický vysoušeč bot.

Srdce roubenky, nebo-li společenská místnost s plochou 41 m², má dvě části. Odpočívací části dominuje rohová sedací souprava s krbem, promítacím plátnem a satelitní TV, v jídelní části jsou kromě kuchyňské linky také dva dubové jídelní stoly, lavice a židle.

Společenská místnost vás překvapí spoustou nadstandardních „maličkostí“, jako např. opravdu prostornou vestavnou lednicí, automatickým přístrojem na kávu espresso vč. mlýnku nebo pípou na točení piva a nealka.

Společenská místnost v roubence v Orlických horách

Jak jsme vám zpříjemnili přípravu v kuchyni?

  • monoklimatická lednice (velká vestavná bez mrazáku)
  • gastro lednice pod pracovní deskou
  • samostatný mrazák se 3 šuplíky
  • myčka na nádobí 60 cm
  • indukční varná deska
  • elektrická trouba s horkým vzduchem, párou i grilem
  • mikrovlnná trouba
  • 2x rychlovarná konvice
  • 2x topinkovač na 4 ks toustů
  • toustovač s výměnnou plotýnkou (tousty trojúhelník, tousty, vafle)
  • překapávač na filtrovanou kávu (filtry vozit nemusíte, je tam pevný)
  • automatické espresso Siemens vč. mlýnku – espresso, cappuccino, latté
  • pípa na točení piva a nealka
  • látkové utěrky, papírové utěrky, ubrousky, sůl, pepř, koření, krabička s čaji

   Mimochodem pokud se ubytujete ve variantě 4 nebo 5 pokojů, v pokoji č. 4 budete mít k dispozici ještě další kuchyňský kout na vaření.

   A pokud by se vám pokaždé nechtělo vařit, na začátku pobytu vám vysvětlíme možnosti dovozu čerstvého pečiva z místní pekárny a hlavních jídel z místní restaurace.

   Společenská místnost v roubence v Orlických horách
   Apartmány Rokytnice

   Privátní wellness v ceně pobytu

   V relaxační místnosti s plochou 16 m² si užijete vířivou vanu, saunu a sprchu. Atmosféru dokreslí vaše oblíbená hudba z vestavných reproduktorů.

   Vířivá vana české značky USSPA pro až 5 osob je vám k dispozici kdykoliv. Finská sauna nebo infra sauna se automaticky spustí každý den od 17 do 23 hodin.

   A ještě perlička: v zimě si můžete vyběhnout z wellness místnosti samostatným vchodem rovnou do sněhu.

   Ubytování s ohništěm Orlické hory Rokytnice

   Relax na zahradě

   Na zastřešené terase u venkovního jídelního stolu si vypijete ranní kávu, na ohništi s grilovacím roštem si připravíte něco dobrého k jídlu, do venkovních reproduktorů si pustíte oblíbenou hudbu a váš relax může začít.

   O nic dalšího se starat nemusíte. Dřevo vám předem připravíme, venkovní podsedáky a deka budou při ruce, venkovní osvětlení roubenky se při setmění spustí automaticky a po půlnoci se samo vypne.

   Prohlédněte si naše další tipy pro volný čas.

   Běžkování přímo u chalupy

   Na dohled od roubenky máte hřebenovou magistrálu Orlických hor, které se říká Jiráskova cesta a má délku 170 km. Kousek od chalupy potkáte známou Pevnost Hanička nebo se můžete projít do 5 km vzdáleného Neratova a obdivovat jedinečný kostel s prosklenou střechou.

   A v zimně po lyžích se ohřejete ve své soukromé vířivce a sauně, které jsou po dobu vašeho pobytu k dispozici pouze pro vás.

   Běžkování v Orlických horách

   Soukromí jen pro vaši skupinu

   Při obsazení pěti ložnic máte k dispozici 180 m² pohodlí jen pro vaši skupinu přátel. Rezervujte si včas termín vaší společné dovolené na čísle +420 777 220 617.