Toto vše je v ceně

Hýčkáme si vás na každém kroku

Uvedené ceny jsou vč. DPH 10%.

V případě pronájmu pouze pro dospělé osoby je kapacita objektu maximálně 17 osob (tj. 13 osob v přízemí pokojů a 4 osoby v patře na mezonetu).

Cena je vč. využití wellness – vířivá vana, finská sauna je v provozu od 16 – 24 hod.

Součástí ceny jsou veškeré služby a poplatky: DPH, ubytování včetně spotřeby vody a el. energie, dále je součástí ceny ložní povlečení, ručníky, v kuchyni je koření a čistící prostředky, v koupelnách je tekuté mýdlo a součástí ceny je závěrečný úklid (hosté základní úklid – tj. úklid kuchyně, vynesené odpadky a vysvlečené peřiny).

Dále od nás dostanete a součástí ceny za pobyt je tzv. GASTRO bonus od majitelů, který zahrnuje:

KEG pivo (15 – 30L podle délky pobytu) KEG limo, vinný pozdrav z Moravy, premiovou zrnkovou kávu do espressa a výběr čajů

Vratná jistota 8.000 Kč – úhrada 2 dny před příjezdem na BÚ. Vrácení zpět na BÚ do 2 dnů od předání domu (pokud nebude odečtena např. úhrada za pečivo nebo způsobenou škodu).

Storno podmínky

50% z celkové ceny při zrušení objednaných služeb do 30 dnů včetně před jejich počátkem

70% z celkové ceny při zrušení objednaných služeb v době menší než  30  dní včetně před jejich  počátkem.  Ubytovaný má právo jmenovat náhradního ubytovaného, který nájem prostor určených k ubytování převezme v plném rozsahu. Storno poplatky nebudou poté vyžadovány.