Toto vše je v ceně

vše víte předem

Ná Váš konkrétní termín a počet pokojů Vám zašleme cenu dle našeho ceníku s upřesněním co vše je v ceně, tj.:

Zaslaná cena  je konečná a zahrnuje vše včetně lůžkovin, osušek, spotřeby vody a el. energie, rekr. poplatků a DPH 10%.

Součástí ceny za pobyt je tzv. gastro bonus od majitelů:  Limo KEG, Pivo 20L KEG,  zrnková káva v espressu (PiazzaD´Oro), výběr čajů (pokud nebude upřesněno jinak)

Wellness je také v ceně (vířivka, infra a finská sauna) – vč. spotřeby el. energie, vč. ručníků a prostěradel do sauny  (finská sauna je v provozu od 16 do 23 hod.)

Součástí ceny jsou veškeré služby a poplatky: DPH 10%, ubytování včetně spotřeby vody a el. energie, dále je součástí ceny ložní povlečení, osuška, v kuchyni je koření a čistící prostředky, v koupelnách je tekuté mýdlo a součástí ceny je závěrečný úklid (hosté základní úklid – tj. úklid kuchyně, vynesené odpadky a vysvlečené peřiny).

Vratná jistota 8.000 Kč – úhrada 2 dny před příjezdem na BÚ. Vrácení zpět na BÚ do 2 dnů od předání domu (pokud nebude odečtena např. úhrada za pečivo nebo způsobenou škodu).

Storno podmínky:

50% z celkové ceny při zrušení objednaných služeb do 30 dnů včetně před jejich počátkem

70% z celkové ceny při zrušení objednaných služeb v době menší než  30  dní včetně před jejich  počátkem.  Ubytovaný má právo jmenovat náhradního ubytovaného, který bude odsouhlasen pronajímatelem a který nájem prostor určených k ubytování převezme v plném rozsahu. Storno poplatky nebudou poté vyžadovány.

Můžete se pojistit na zrušení pobytu:

 Exkluzivně pro naše zákazníky (ve spolupráci s inzertním portálem)  nabízíme možnost cestovního pojištění pro   ČR s 50% slevou + možnost pojištění storna pobytu + ZDARMA pojištění domácnosti během dovolené.

Jedinečné komplexní pojištění pro Vaši dovolenou v ČR:
úrazové pojištění, cykloasistence, autoasistence, právní ochrana, odpovědnost za škody
+ pojištění storna pobytu
+ pojištění domácnosti po dobu nepřítomnosti (zdarma navíc)